Bezplatné ocenenie Čo dokážeme
predaj

Služby pre predávajúcich

Predávajúci u nás dostanú kompletný servis v podobe prípravy nehnuteľnosti na predaj (fotografie, videprezentácia, pôdorys) , inzerciu na známych realitných portáloch aj vypracovanie analýzy realitného trhu a marketingovú stratégiu.

Pri nájdení kupujúceho zabezpečíme vypracovanie kúpnych zmlúv, znalecké posudky a zabezpečenie komunikácie s bankami, katastrom i správcom nehnuteľnosti.

Chcete poradiť ako predať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás!
Služby pre kupujúcich

Ak nemáte možnosť hľadať si nehnuteľnosť sami, radi vám s tým pomôžeme. Vyberieme vhodné nehnuteľnosti, zhodnotíme klady a zápory, skontrolujeme a preveríme skutkový stav a zápisy v katastri.

Spoločne absolvujeme obhliadky vybraných nehnuteľností a v prípade kúpy bezplatne pomôžeme vyriešiť aj financovanie. Viacero našich spolupracovníkov pochádza z finančného sektora, takže tieto skúsenosti radi využijú vo váš prospech pri kúpe nehnuteľnosti.

kupaprenajom

Prenájom nehnuteľností

Či už si chcete nehnuteľnosť prenajať alebo máte záujem prenajímať niekomu ďalšiemu, poskytneme vám servis aj v tejto oblasti.

Poradíme vám aká nehnuteľnosť a v akej lokalite je vhodná, čo treba vyriešiť z podhľadu zariadenia, parkovania a samozrejme sa postaráme o kvalitnú zmluvu, ktorá chráni záujmy oboch strán, aby boli podmienky férové pre všetkých.
Ocenenie nehnuteľnosti

Dedičské konanie, rozvod, majetkové vysporiadanie, súdny spor... Potrebujete vedieť hodnotu nehnuteľnosti? Po obhliadke nehnuteľnosti vám vystavíme potvrdenie o jej trhovej cene.

Aktuálna trhová cena sa nestanovuje všeobecnou cenou podľa tabuliek, ale porovnávacou metódou a sledovaním cien nehnuteľností v danej lokalite v aktuálnom čase.

oceneniefinancovanie

Financovanie kúpy

Viacerí členovia nášho tímu majú skúsenosti z finančného sektora, či už ako poisťovací agenti, pracovníci v banke alebo finanční poradcovia. Vedia sa orientovať v investičných ponukách, sledujú vývoj hypotekárnych sadzieb a spolupracujú s viacerými bankami.

Preto dokážeme klientom vyriešiť aj financovanie kupovanej nehnuteľnosti. Na mieru, podľa individuálnych požiadaviek, tak rýchlo ako sa len dá.

starstarstarstarstar

V čom sme naozaj dobrí? 3D obhliadky, vizualizácie, videoprezentácie, dron, matterport.


Chcem vedieť viac
Kolodom

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.