Bezplatné ocenenie Čo dokážeme
Zobraziť všetky mestá
Marek  Levický

Marek Levický

Broker pre okres Nitra a široké okolie


Dobrý deň.
Volám sa Marek Levický. Od mojich mladých čias pracujem s ľuďmi, či už v práci alebo v športe. Posledných 20 rokov sa venujem rekonštrukcii domov, bytov. V podstate všetkému, čo byt a rodinný dom potrebuje. Mám bohaté skúsenosti v širokej škále stavebníctva. Tieto skúsenosti sú dokonalou pomôckou pri splnení tvojho sna o bývaní. Dokážem Ti poradiť a pomôcť v technických parametroch nehnuteľnosti, čo je veľkou výhodou pre kupujúceho.
Ako bývalý aktívny športovec som vytrvalý, precízny a všetky veci chcem dotiahnuť do úspešného konca. Slovo prehra pre mňa neexistuje.
Ak chceš so mnou "vyhrávať" neváhaj ma kontaktovať a ja Ti tvoj sen dokážem pomôcť splniť.

Zobraziť 1 ponuku

Romana Videlková

Romana Videlková

Broker pre okres Zvolen, Detva, Lučenec a široké okolie


Zobraziť 10 ponúk

Kristína  Smoláková

Kristína Smoláková

Broker Myjava, Senica, Záhorie a široké okolie


Zobraziť 5 ponúk

Stanislava Klúčovská

Stanislava Klúčovská

Broker pre okres Hlohovec a okolie


Dobrý deň, volám sa Stanislava Klúčovská a som rada,že ma touto cestou spoznávate. Pred niekoľkými rokmi som pracovala v kozmetickom salóne a táto práca ma bavila, pretože som bola v kontakte so zákazníčkami. Po rodičovskej dovolenke som rozmýšlala,akej práci by som sa začala venovať,ktorá by ma bavila a dostala som ponuku od Patrika Bojdu pracovať v realitnej spoločnosti Time4dreams.Ďakujem mu za túto ponuku a som rada,že tu môžem pracovať.
Aj keď práca v kozmetickom salóne a v realitnej spoločnosti sú rozličné,jedno majú spoločné a to,že mi záleží na tom aby bol klient spokojný s mojou prácou a ja budem rada,keď si ma vyberiete za svoju maklérku.

Zobraziť 3 ponuky

Katarína  Dubovská

Katarína Dubovská

Broker pre okres Levice

hovorím po slovensky

Zobraziť 3 ponuky

Martin Palatický

Martin Palatický

Broker pre okres Nitra a široké okolie

I speak english

Krásny deň, volám sa Martin a už od svojich šestnástich rokov pracujem s ľuďmi. Moja práca bola vždy v oblasti gastronómie a obchodu, kde som aj začal pred siedmimi rokmi podnikať. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred rokom ma zlákal svet realít a pred nedávnom som sa rozhodol, že sa mu začnem na plno venovať. Milujem nové výzvy a každý kto ma pozná vie, že svoju prácu robím s precíznosťou, rešpektom a jednám proklientsky. Ak si myslíš, že si to práve ty komu splním sen o bývaní, tak ma neváhaj kontaktovať. Ako realitný maklér pôsobím v Nitrianskom kraji.

Zobraziť 11 ponúk

Miroslava Babocká

Miroslava Babocká

Broker pre okres Levice a široké okolie


Zobraziť 16 ponúk

Ivan Melek

Ivan Melek

Broker pre okres Banská Bystrica

hovorím po slovenskymluvim česky

Krásny deň. O realitách som začal uvažovať v lete 2021. Inšpirovala ma vtedy moja 12r dcéra, ktorá dva roky hovorila že bude maklérkou v Amerike. A tak som sa po prieskume trhu a možnostiach rozhodol spolupracovať práve s firmou Time4dreams. Sme super tím a aj Tebe pomôžeme splniť Ti tvoj sen o bývaní. Veď sny si treba splniť. Ak chceš, pomôžem aj Tebe splniť si sen o krásnom a perfektnom bývaní podľa Tvojich predstáv. Ďakujem za dôveru

Zobraziť 14 ponúk

Mgr. Natália Belanská

Mgr. Natália Belanská

Broker pre okres Nitra a okolie

I speak english

Zobraziť 8 ponúk

Ing. Monika Túry

Ing. Monika Túry

Broker pre okres Galanta a okolie


Zobraziť 20 ponúk

Marek  Plavec

Marek Plavec

Broker pre okres Banská Bystrica


Zobraziť 6 ponúk

Barbora Bělohlávková

Barbora Bělohlávková

Broker pre Poprad a okolie

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Iba ak človeka baví jeho práca, vie ju robiť na 100% a dosiahnuť najlepšie možné výsledky.
Ja svoju prácu milujem, a preto viem, že dokážem aj vám splniť váš sen o bývaní.

Som tu pre vás v celom Popradskom okrese, ktorý milujem a poznám veľmi dobre, pretože som práve vo Vysokých Tatrách prežila väčšinu života.

Budem rada ak budem vašou realitnou maklérkou a urobím všetko pre úspešný predaj či prenájom vašej nehnuteľnosti. Od profesionálnej prezentácie, na ktorej si vždy dávam záležať, až po odovzdanie nehnuteľnosti, som tu pre vás.

Teším sa na spoluprácu !

Zobraziť 22 ponúk

Andrea  Vrábelová

Andrea Vrábelová

Broker pre okres Nové Zámky, Komárno

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

Zobraziť 17 ponúk

Patrik  Bojda

Patrik Bojda

Majiteľ firmy/maklér


Ahoj, volám sa Patrik a už od osemnástich rokov pracujem s ľuďmi. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred niekoľkými rokmi ma zlákal svet realít, a tak som si povedal, že si splním sen a založil som realitnú spoločnosť. Nie som však iba majiteľom firmy, ale od začiatku sa venujem aj práci makléra. Priznám sa, stalo sa to mojim koníčkom. Od začiatku som vedel, kam má firma smerovať, preto som sa rozhodol rozšíriť pôsobenie na celé Slovensko. Myslím, že sa mi to darí a ľudia sú spokojní. Ak si myslíš, že ti môžem pomôcť splniť si sen o bývaní, budem rád, ak sa mi ozveš. A ak to čítaš TY, ktorý si podobne dravý ako ja, daj mi o sebe vedieť, a možno spolu rozbehneme ďalší kút našej krásnej krajiny.

Zobraziť 66 ponúk

Michal  Špekker

Michal Špekker

Broker Bratislava a okolie

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Zobraziť 17 ponúk

Zuzana Švajdova Kováčová

Zuzana Švajdova Kováčová

Broker pre okres Nové Zámky


Zobraziť 4 ponuky

Róbert Šimon

Róbert Šimon

Vedúci pobočky okres Topoľčany

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

"Práca s ľudmi ma spája už od strednej školy. Vždy mi záležalo hlavne na tom, aby boli moji zákazníci maximálne spokojní.
Práca v TIME4DREAMS ma oslovila z dôvodu profesionálneho prístupu k zákazníkovi a spôsobu práce,ktorá na prvé miesto stavia práve zákazníka.
V svete realít sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť realitný maklér nie je len práca. Je to životný štýl, nastavenie a presvedčenie.
Každý obchod, ktorému sa venujem má svoj vlasný príbeh. S každým mojim klientom si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil jeho myšlienky, potreby a očakávania.
Teším sa, že ma práca s realitami posunie v živote ďalej do inej - zaujímavej oblasti a odmenou za úsilie bude veľa spokojných zákazníkov."

Zobraziť 53 ponúk

Erika Konecsná

Erika Konecsná

Broker Nové Zámky a okolie

I speak english

Zobraziť 14 ponúk

Daša Švancárová

Daša Švancárová

Maklér okres Žilina

hovorím po slovenskymówię po polskumluvim česky

Zobraziť 1 ponuku

Sylvia Gálová

Sylvia Gálová

Maklér okres Nitra


Zobraziť 12 ponúk

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.