Time4dreams s.r.o. - Náš tím

Tím našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Matúš Vesel

Matúš Vesel

Maklér okres Banská Bystrica

+421 918 786 416

vesel@time4dreams.sk

Pre klienta, ktorý plánuje svoje nové bývanie, je veľmi dôležité aby mal pri sebe človeka, na ktorého sa vie vo všetkom spoľahnúť a plne mu dôveruje ako pri kúpe tak aj pri predaji nehnuteľnosti.

Ja ako človek, ktorý aktívne rieši aj hypotekárne úvery a poistenie, veci, ktoré sú veľmi často súčasťou pri predaji alebo kúpe nového bývania, viem pomôcť od výberu nehnuteľnosti, cez právne služby až po zabezpečenie financovania. Pre bežných ľudí zložité veci, ktoré im vďaka odbornosti a profesionálnemu prístupu zjednodušia život.

Zobraziť všetky ponuky
Henrich Čerňan

Henrich Čerňan

Broker pre Nitru, Sered, Galantu

I speak english

+421 902 601 903

cernan@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Mgr. Petra Bachratá

Mgr. Petra Bachratá

Maklér okres Bratislava

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 907 543 496

bachrata@time4dreams.sk

Volám sa Petra a svet realít ma vždy priťahoval. Z rôznych dôvodov, ale ten hlavný je asi to, že reality úzko súviasia s ľuďmi, ktorí si prostredníctvom kúpy či predaja bytov a domov, plnia svoje sny o bývaní. Sprevádzam ľudí v období, keď sa rozhodnú predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a pomáham im vybaviť všetky náležitosti, v ktorých neraz nevedia dobre chodiť. Ponúkam im bezpečie v dôležitom obchode, ktorý mnohí z nich podstúpia možno iba raz za život. Veľakrát je totiž pre nich kúpa ich prvého domu alebo predaj bytu, v ktorom prežili najkrajšie roky života, stresujúca a plná emócií. Väčšinou to všetko zvládneme a keď vidím, že sú klienti spokojní s mojou prácou a že som im v období, kedy robia vari tú najväčšiu zmenu vo svojom živote, pomohla, mám dobrý pocit. Práca s ľuďmi nie je ľahká a nie každý ju dokáže robiť s láskou a porozumením. Ja sa o to snažím. Viete, čo bolo pre mňa najväčšou školou v komunikácii s ľuďmi? Som presvedčená, že dlhé roky, počas ktorých sa pohybujem v médiách ako redaktorka, autorka a novinárka. To Vás jednoducho vycvičí. Ak máte pocit, že by som Vám mohla pomôcť, budem rada, ak sa mi ozvete. Verím, že všetko vyriešime tak, aby ste si po našej spolupráci povedali, že to stálo za to.

Zobraziť všetky ponuky
Veronika Maťková

Veronika Maťková

Broker Finacie a Reality Martin a okolie

hovorím po slovenskyI speak english

+421908315471

matkova@time4dreams.sk

Dobrý deň moje meno je Veronika a môžem byť Vaša osobná maklérka. Som bývala letuška, ktorú po návrate na Slovensko zlákal svet FINANCIÍ (hypotéky, investície, poistenie ...) a ako obchodníčka som začala riešiť aj REALITY (byty, domy, pozemky), nakoľko mi dáva zmysel vyriešiť mojim klientom kompletné portfólio
od A po Z. Pochádzam z krásneho mesta Martin, no moje pôsobenie je celé západné a stredné Slovensko. Teším sa na spoluprácu s VAMI.

Zobraziť všetky ponuky
Ing. Filip Valentíni

Ing. Filip Valentíni

Maklér okres Nitra

I speak english

+421 918 497 500

valentini@time4dreams.sk

Spojenie vedomostí získaných na univerzite s ekonomickým zameraním, skúseností získaných viacročnou praxou v bankovníctve a odbornosti mojich spolupracovníkov Vám zabezpečí dokonalý zážitok z predaja alebo kúpy Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Môj jediný sen je splniť ten Váš !

Zobraziť všetky ponuky
Erika Konecsná

Erika Konecsná

Broker Nové Zámky a okolie

I speak english

+421 905 714 892

konecsna@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Ľubica  Orosz

Ľubica Orosz

Broker pre Malacky a celé Záhorie

I speak englishIch spreche deutsch

+421 907 921 564

orosz@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Matúš Jánošík

Matúš Jánošík

Broker pre okres Trnava, Sereď, Šaľa, Galanta

I speak english

+421 940 658 599

janosik@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Ľubica Rihová

Ľubica Rihová

Broker pre okres Trnava a okolie

Ich spreche deutsch

+421 918 189 262

rihova@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Martin Oslej

Martin Oslej

Broker okres Senica, Skalica

I speak english

+421 918 353 938

oslej@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Patrik  Bojda

Patrik Bojda

Majiteľ firmy/maklér

+421 901 790 004

bojda@time4dreams.sk

Ahoj, volám sa Patrik a už od osemnástich rokov pracujem s ľuďmi. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred niekoľkými rokmi ma zlákal svet realít, a tak som si povedal, že si splním sen a založil som realitnú spoločnosť. Nie som však iba majiteľom firmy, ale od začiatku sa venujem aj práci makléra. Priznám sa, stalo sa to mojim koníčkom. Od začiatku som vedel, kam má firma smerovať, preto som sa rozhodol rozšíriť pôsobenie na celé Slovensko. Myslím, že sa mi to darí a ľudia sú spokojní. Ak si myslíš, že ti môžem pomôcť splniť si sen o bývaní, budem rád, ak sa mi ozveš. A ak to čítaš TY, ktorý si podobne dravý ako ja, daj mi o sebe vedieť, a možno spolu rozbehneme ďalší kút našej krásnej krajiny.

Zobraziť všetky ponuky
Róbert Šimon

Róbert Šimon

Vedúci pobočky okres Topoľčany

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 915 151 324

simon@time4dreams.sk

"Práca s ľudmi ma spája už od strednej školy. Vždy mi záležalo hlavne na tom, aby boli moji zákazníci maximálne spokojní.
Práca v TIME4DREAMS ma oslovila z dôvodu profesionálneho prístupu k zákazníkovi a spôsobu práce,ktorá na prvé miesto stavia práve zákazníka.
V svete realít sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť realitný maklér nie je len práca. Je to životný štýl, nastavenie a presvedčenie.
Každý obchod, ktorému sa venujem má svoj vlasný príbeh. S každým mojim klientom si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil jeho myšlienky, potreby a očakávania.
Teším sa, že ma práca s realitami posunie v živote ďalej do inej - zaujímavej oblasti a odmenou za úsilie bude veľa spokojných zákazníkov."

Zobraziť všetky ponuky
Ľuboš  Kanás

Ľuboš Kanás

Video maker

+421 902 618 904

kanas@time4dreams.sk

Je to už pár rokov čo som sníval o tom, že moje videá a fotky budú pomáhať ľuďom v živote aj v ich biznise. Dnes mám za sebou veľa úspešných spoluprác a aj tá s Time4dreams je v mojom osobnom rebríčku vysoko. Prostredníctvom svojich videí sa budem snažiť ukázať Vám vašu investíciu do bývania či podnikania tak aby som Vám uľahčil výber a tým ušetril drahocenný čas.

Zobraziť všetky ponuky
Marek Vaško

Marek Vaško

spoluzakladateľ firmy/maklér

+421 902 890 004

vasko@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky