Bezplatné ocenenie Čo dokážeme
Zobraziť všetky mestá
Romana Videlková

Romana Videlková

Broker pre okres Zvolen, Detva, Lučenec a široké okolie


Zobraziť 5 ponúk

Lucia Šumichrastová

Lucia Šumichrastová

Broker pre okres Nitra a široké okolie


Ahojte, študovala som síce Veterinu, ale práca s ľudmi je to čo ma baví a napĺňa. Preto som sa rozhodla, že chcem byť súčasťou time4dreams. Verím, že spolu nájdeme kľúče od VÁŠHO VYSNÍVANÉHO DOMOVA. Teším sa na našu spoluprácu, tak neváhajte a kontaktujte ma. Kúpiť nehnuteľnosť v dnešnej dobe je veľká zodpovednosť, nezabúdajte, že som tu pre Vás kedykoľvek a môžte sa na mna obrátiť s rôznymi otazkami.

Zobraziť 0 ponúk

Kristína  Smoláková

Kristína Smoláková

Broker Myjava, Senica, Záhorie a široké okolie


Zobraziť 2 ponuky

Stanislava Klúčovská

Stanislava Klúčovská

Broker pre okres Hlohovec a okolie


Dobrý deň, volám sa Stanislava Klúčovská a som rada,že ma touto cestou spoznávate. Pred niekoľkými rokmi som pracovala v kozmetickom salóne a táto práca ma bavila, pretože som bola v kontakte so zákazníčkami. Po rodičovskej dovolenke som rozmýšlala,akej práci by som sa začala venovať,ktorá by ma bavila a dostala som ponuku od Patrika Bojdu pracovať v realitnej spoločnosti Time4dreams.Ďakujem mu za túto ponuku a som rada,že tu môžem pracovať.
Aj keď práca v kozmetickom salóne a v realitnej spoločnosti sú rozličné,jedno majú spoločné a to,že mi záleží na tom aby bol klient spokojný s mojou prácou a ja budem rada,keď si ma vyberiete za svoju maklérku.

Zobraziť 4 ponuky

Katarína  Dubovská

Katarína Dubovská

Broker pre okres Levice

hovorím po slovensky

Zobraziť 2 ponuky

Martin Palatický

Martin Palatický

Broker pre okres Nitra a široké okolie

I speak english

Krásny deň, volám sa Martin a už od svojich šestnástich rokov pracujem s ľuďmi. Moja práca bola vždy v oblasti gastronómie a obchodu, kde som aj začal pred siedmimi rokmi podnikať. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred rokom ma zlákal svet realít a pred nedávnom som sa rozhodol, že sa mu začnem na plno venovať. Milujem nové výzvy a každý kto ma pozná vie, že svoju prácu robím s precíznosťou, rešpektom a jednám proklientsky. Ak si myslíš, že si to práve ty komu splním sen o bývaní, tak ma neváhaj kontaktovať. Ako realitný maklér pôsobím v Nitrianskom kraji.

Zobraziť 11 ponúk

Bc. Mgr.  Gabriela Fraňová

Bc. Mgr. Gabriela Fraňová

Broker pre okres Galanta

hovorím po slovenskybeszélek magyarulmluvim česky

„Keď niečo chcete, celý vesmír sa spolčí, aby vám to pomohol dosiahnuť.“ ( Paulo Coelho)

Dobrý deň, volám sa Gabriela Fraňová, pochádzam z Galanty a budem rada, ak si ma vyberiete na splnenie Vášho realitného sna.
Mojim úspechom bude Vaša spokojnosť.


Zobraziť 0 ponúk

Miroslava Babocká

Miroslava Babocká

Broker pre okres Levice a široké okolie


Zobraziť 17 ponúk

Ing. Lenka Kováčiková

Ing. Lenka Kováčiková

Broker pre Liptovský Mikuláš a Oravu

hovorím po slovenskymluvim česky

Dobrý deň, moje meno je Lenka Kováčiková a budem rada ak si ma vyberiete za svoju realitnú maklérku. Už po skončení strednej školy ma lákala oblasť financií a mám doteraz šťastie venovať sa práci v danej oblasti . Od roku 2003 až do roku 2020 som aktívne pracovala pre tri veľké bankové inštitúcie. Poviem Vám, každá jedna banka ma naučila niečo iné. Majú veľa spoločného a predsa sú odlišné. Financie ako celok sú veľmi zaujímavá téma a vždy ma poteší, keď môžem v tejto oblasti pomôcť. Počas materskej dovolenky som sa začala venovať aj realitám a momentálne sa im chcem venovať naplno. Týmto sa chcem poďakovať môjmu klientovi, kamarátovi Patrikovi Bojdovi, že mi dal možnosť sa rozvíjať v tejto oblasti a dal mi na starosť pre mňa najkrajšiu oblasť Slovenska Liptov a Oravu. Mojim klientom som k dispozícii po dohode po celom Slovensku. Teším sa na spoluprácu s mojimi klientami.

Zobraziť 5 ponúk

Ivan Melek

Ivan Melek

Broker pre okres Banská Bystrica

hovorím po slovenskymluvim česky

Krásny deň. O realitách som začal uvažovať v lete 2021. Inšpirovala ma vtedy moja 12r dcéra, ktorá dva roky hovorila že bude maklérkou v Amerike. A tak som sa po prieskume trhu a možnostiach rozhodol spolupracovať práve s firmou Time4dreams. Sme super tím a aj Tebe pomôžeme splniť Ti tvoj sen o bývaní. Veď sny si treba splniť. Ak chceš, pomôžem aj Tebe splniť si sen o krásnom a perfektnom bývaní podľa Tvojich predstáv. Ďakujem za dôveru

Zobraziť 9 ponúk

Mgr. Natália Belanská

Mgr. Natália Belanská

Broker pre okres Nitra a okolie

I speak english

Zobraziť 8 ponúk

Ing. Monika Túry

Ing. Monika Túry

Broker pre okres Galanta a okolie


Zobraziť 13 ponúk

Marek  Plavec

Marek Plavec

Broker pre okres Banská Bystrica


Zobraziť 4 ponuky

Barbora Bělohlávková

Barbora Bělohlávková

Broker pre Poprad a okolie

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Iba ak človeka baví jeho práca, vie ju robiť na 100% a dosiahnuť najlepšie možné výsledky.
Ja svoju prácu milujem, a preto viem, že dokážem aj vám splniť váš sen o bývaní.

Som tu pre vás v celom Popradskom okrese, ktorý milujem a poznám veľmi dobre, pretože som práve vo Vysokých Tatrách prežila väčšinu života.

Budem rada ak budem vašou realitnou maklérkou a urobím všetko pre úspešný predaj či prenájom vašej nehnuteľnosti. Od profesionálnej prezentácie, na ktorej si vždy dávam záležať, až po odovzdanie nehnuteľnosti, som tu pre vás.

Teším sa na spoluprácu !

Zobraziť 21 ponúk

Jakub Orság

Jakub Orság

Broker pre okres Topoľčany a okolie

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Zobraziť 10 ponúk

Andrea  Vrábelová

Andrea Vrábelová

Broker pre okres Nové Zámky, Komárno

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

Zobraziť 24 ponúk

Patrik  Bojda

Patrik Bojda

Majiteľ firmy/maklér


Ahoj, volám sa Patrik a už od osemnástich rokov pracujem s ľuďmi. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred niekoľkými rokmi ma zlákal svet realít, a tak som si povedal, že si splním sen a založil som realitnú spoločnosť. Nie som však iba majiteľom firmy, ale od začiatku sa venujem aj práci makléra. Priznám sa, stalo sa to mojim koníčkom. Od začiatku som vedel, kam má firma smerovať, preto som sa rozhodol rozšíriť pôsobenie na celé Slovensko. Myslím, že sa mi to darí a ľudia sú spokojní. Ak si myslíš, že ti môžem pomôcť splniť si sen o bývaní, budem rád, ak sa mi ozveš. A ak to čítaš TY, ktorý si podobne dravý ako ja, daj mi o sebe vedieť, a možno spolu rozbehneme ďalší kút našej krásnej krajiny.

Zobraziť 56 ponúk

Michal  Špekker

Michal Špekker

Broker Bratislava a okolie

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Zobraziť 17 ponúk

Zuzana Švajdova Kováčová

Zuzana Švajdova Kováčová

Broker pre okres Nové Zámky


Zobraziť 4 ponuky

Róbert Šimon

Róbert Šimon

Vedúci pobočky okres Topoľčany

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

"Práca s ľudmi ma spája už od strednej školy. Vždy mi záležalo hlavne na tom, aby boli moji zákazníci maximálne spokojní.
Práca v TIME4DREAMS ma oslovila z dôvodu profesionálneho prístupu k zákazníkovi a spôsobu práce,ktorá na prvé miesto stavia práve zákazníka.
V svete realít sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť realitný maklér nie je len práca. Je to životný štýl, nastavenie a presvedčenie.
Každý obchod, ktorému sa venujem má svoj vlasný príbeh. S každým mojim klientom si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil jeho myšlienky, potreby a očakávania.
Teším sa, že ma práca s realitami posunie v živote ďalej do inej - zaujímavej oblasti a odmenou za úsilie bude veľa spokojných zákazníkov."

Zobraziť 51 ponúk

Jakub  Prílepok

Jakub Prílepok

Broker pre Liptovský Mikuláš a okolie


„Ak jednáš otvorene a s úmyslom poslúžiť ľuďom, tvoj úspech je neodvratný.” ( Tomáš Baťa )
Dobrý deň.
Volám sa Jakub Prílepok stal som sa realitným maklérom a súčasťou teemu spoločnosti Time4Dreams. Mojím otvoreným jednaním a flexibilitou by som chcel mojim klientom priniesť vyššiu úroveň služieb a aj ich servis. Stále vravím, že predaj musí človeka baviť.
Predaju som sa začal venovať po skončení strednej školy. Baví ma to.
Mám rád kontakt s klientom, reality som si vybral, pretože sa dokážem vžiť do potrieb ľudí a nájsť optimálne riešenia, na mieru.

Zobraziť 11 ponúk

Veronika Maťková

Veronika Maťková

Broker Finacie a Reality Martin a okolie

hovorím po slovenskyI speak english

Dobrý deň moje meno je Veronika a môžem byť Vaša osobná maklérka. Som bývala letuška, ktorú po návrate na Slovensko zlákal svet FINANCIÍ (hypotéky, investície, poistenie ...) a ako obchodníčka som začala riešiť aj REALITY (byty, domy, pozemky), nakoľko mi dáva zmysel vyriešiť mojim klientom kompletné portfólio
od A po Z. Pochádzam z krásneho mesta Martin, no moje pôsobenie je celé západné a stredné Slovensko. Teším sa na spoluprácu s VAMI.

Zobraziť 9 ponúk

Erika Konecsná

Erika Konecsná

Broker Nové Zámky a okolie

I speak english

Zobraziť 17 ponúk

Daša Švancárová

Daša Švancárová

Maklér okres Žilina

hovorím po slovenskymówię po polskumluvim česky

Zobraziť 1 ponuku

Sylvia Gálová

Sylvia Gálová

Maklér okres Nitra


Zobraziť 12 ponúk

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.