Time4dreams s.r.o. - Náš tím

Tím našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Ábel Dudáš

Ábel Dudáš

Broker pre okres Dunajská Streda

hovorím po slovenskybeszélek magyarul

+421 910 627 007

dudas@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Denis Švancár

Denis Švancár

Broker pre okres Považská Bystrica

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 940 485 868

svancar@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Henrich Čerňan

Henrich Čerňan

Broker pre Nitru, Sered, Galantu

I speak english

+421 902 601 903

cernan@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Veronika Maťková

Veronika Maťková

Broker Finacie a Reality Martin a okolie

hovorím po slovenskyI speak english

+421908315471

matkova@time4dreams.sk

Dobrý deň moje meno je Veronika a môžem byť Vaša osobná maklérka. Som bývala letuška, ktorú po návrate na Slovensko zlákal svet FINANCIÍ (hypotéky, investície, poistenie ...) a ako obchodníčka som začala riešiť aj REALITY (byty, domy, pozemky), nakoľko mi dáva zmysel vyriešiť mojim klientom kompletné portfólio
od A po Z. Pochádzam z krásneho mesta Martin, no moje pôsobenie je celé západné a stredné Slovensko. Teším sa na spoluprácu s VAMI.

Zobraziť všetky ponuky
Ing. Lenka Kováčiková

Ing. Lenka Kováčiková

Broker pre Liptovský Mikuláš a Oravu

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 940 235 725

kovacikova@time4dreams.sk

Dobrý deň, moje meno je Lenka Kováčiková a budem rada ak si ma vyberiete za svoju realitnú maklérku. Už po skončení strednej školy ma lákala oblasť financií a mám doteraz šťastie venovať sa práci v danej oblasti . Od roku 2003 až do roku 2020 som aktívne pracovala pre tri veľké bankové inštitúcie. Poviem Vám, každá jedna banka ma naučila niečo iné. Majú veľa spoločného a predsa sú odlišné. Financie ako celok sú veľmi zaujímavá téma a vždy ma poteší, keď môžem v tejto oblasti pomôcť. Počas materskej dovolenky som sa začala venovať aj realitám a momentálne sa im chcem venovať naplno. Týmto sa chcem poďakovať môjmu klientovi, kamarátovi Patrikovi Bojdovi, že mi dal možnosť sa rozvíjať v tejto oblasti a dal mi na starosť pre mňa najkrajšiu oblasť Slovenska Liptov a Oravu. Mojim klientom som k dispozícii po dohode po celom Slovensku. Teším sa na spoluprácu s mojimi klientami.

Zobraziť všetky ponuky
Jakub  Prílepok

Jakub Prílepok

Broker pre Liptovský Mikuláš a okolie

+421 949 272 981

prilepok@time4dreams.sk

„Ak jednáš otvorene a s úmyslom poslúžiť ľuďom, tvoj úspech je neodvratný.” ( Tomáš Baťa )
Dobrý deň.
Volám sa Jakub Prílepok stal som sa realitným maklérom a súčasťou teemu spoločnosti Time4Dreams. Mojím otvoreným jednaním a flexibilitou by som chcel mojim klientom priniesť vyššiu úroveň služieb a aj ich servis. Stále vravím, že predaj musí človeka baviť.
Predaju som sa začal venovať po skončení strednej školy. Baví ma to.
Mám rád kontakt s klientom, reality som si vybral, pretože sa dokážem vžiť do potrieb ľudí a nájsť optimálne riešenia, na mieru.

Zobraziť všetky ponuky
Janka  Tkáčová

Janka Tkáčová

Broker pre Liptovský Mikuláš

+421 908 515 712

tkacova@time4dreams.sk

Moje meno je Jana Tkáčová.
Aktívne sa venujem financiám, a preto som sa rozhodla, že do svojho portfólia pridám reality. Vďaka mojim skúsenostiam Vám dokážem pomôcť nájsť riešenia od financovania až po kúpu nehnuteľností.

Zobraziť všetky ponuky
Erika Konecsná

Erika Konecsná

Broker Nové Zámky a okolie

I speak english

+421 905 714 892

konecsna@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Mgr. Ľubica  Orosz

Mgr. Ľubica Orosz

Broker pre Malacky a celé Záhorie

I speak englishIch spreche deutsch

+421 907 921 564

orosz@time4dreams.sk

Svet realít som si zamilovala pri kúpe svohjo vlastného domu v roku 2016. A v spojení s niekoľko ročnou praxou v bankovníctve a poisťovníctve, chcem klietom zabezpečiť čo najlepšiu starostlivosť. Čo znamená aby mal klient všetko pod jednou strechou od kúpy či predaja, vybavenia úveru, právneho poradenstva až po samotný kataster. Pri svojej práci sa riadim mottom: "Vžite sa do kože svojho zákazníka" (Orison Swett Marden)

Zobraziť všetky ponuky
Peter Kraus

Peter Kraus

Broker pre Levice a okolie

beszélek magyarulI speak english

+421 917 406 811

kraus@time4dreams.sk

„Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení.“ (Tomáš Baťa )
Dobrý deň.
Volám sa Peter a som jedným z realitných maklérov spoločnosti Time4dreams. S realitami som úzko spojený už dlhšiu dobu, práve preto si myslím že Vám budem môcť poskytnúť služby na vyššej úrovni. Okrem predaja Vám viem poskytnúť poradenstvo v oblasti rekonštrukcie vašej nehnuteľnosti, foto-realistické 3D vizualizácie a tím odborníkov, ktorí Vám splnia všetky vaše predstavy ohľadne rekonštrukcie.
Poďme si vzájomne splniť sen!

Zobraziť všetky ponuky
Jaroslav  Herpay

Jaroslav Herpay

Broker pre Západné Slovensko

I speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 949 328 068

herpay@time4dreams.sk

“Tým, že si vy splníte svoj sen, môžete ho splniť aj niekomu inému.
Pýtate sa ako? Každý z nás si v živote želá mať svoj vlastný domov. Pre niekoho je to svetlý byt, útulný dom alebo krásny pozemok na ktorom si môže zhmotniť všetky svoje predstavy. Som mladý človek a stále viac ľudí v mojom okolí hľadá svoj vysnívaný domov. Niektorí z Vás možno uvažujú nad tým, že nastal čas vymeniť svoj aktuálny domov za väčšie, krajšie, svetlejšie a útulnejšie miesto ktoré bude pre Vás vašim nový splneným snom. A práve ten váš terajší bude splneným snom niekoho kto o domove ešte stále sníva. A toto je dôvod prečo som sa rozhodol pre prácu realitného makléra. Pomôcť ľuďom nájsť v tomto nekonečnom kolobehu predaja a kúpy svoj stabilný a vysnívaný domov pre seba a svoju rodinu. “
Región: Západné Slovensko

Zobraziť všetky ponuky
Simona Svatiková

Simona Svatiková

Broker pre Západné Slovensko

I speak englishIch spreche deutsch

+421 908 466 963

svatikova@time4dreams.sk

“Mojou prioritou je Vaša spokojnosť! Profesionalita, dôvera a lojalita sú najdôležitejšie aspekty pri úspešnom predaji či kúpe. Makléri našej realitnej kancelárie spolupracujú s ľuďmi s radosťou, porozumením a toleranciou, preto sa snažím aj ja pristupovať ku každému klientovi osobitne a zabezpečiť každú požiadavku ktorá mu splní jeho sen o novom bývaní.”
Región: Západné Slovensko

Zobraziť všetky ponuky
Patrik  Bojda

Patrik Bojda

Majiteľ firmy/maklér

+421 901 790 004

bojda@time4dreams.sk

Ahoj, volám sa Patrik a už od osemnástich rokov pracujem s ľuďmi. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred niekoľkými rokmi ma zlákal svet realít, a tak som si povedal, že si splním sen a založil som realitnú spoločnosť. Nie som však iba majiteľom firmy, ale od začiatku sa venujem aj práci makléra. Priznám sa, stalo sa to mojim koníčkom. Od začiatku som vedel, kam má firma smerovať, preto som sa rozhodol rozšíriť pôsobenie na celé Slovensko. Myslím, že sa mi to darí a ľudia sú spokojní. Ak si myslíš, že ti môžem pomôcť splniť si sen o bývaní, budem rád, ak sa mi ozveš. A ak to čítaš TY, ktorý si podobne dravý ako ja, daj mi o sebe vedieť, a možno spolu rozbehneme ďalší kút našej krásnej krajiny.

Zobraziť všetky ponuky
Barbora Bosáková

Barbora Bosáková

Broker pre Piešťany, Hlohovec a okolie

+421 918 113 774

bosakova@time4dreams.sk

Mojou prioritou je vaša maximálna spokojnosť ! Profesionalita , rýchlosť , kvalita služieb a vynikajúci servis - takto fungujem ja.
Barbora Bosáková

Zobraziť všetky ponuky
Róbert Šimon

Róbert Šimon

Vedúci pobočky okres Topoľčany

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 915 151 324

simon@time4dreams.sk

"Práca s ľudmi ma spája už od strednej školy. Vždy mi záležalo hlavne na tom, aby boli moji zákazníci maximálne spokojní.
Práca v TIME4DREAMS ma oslovila z dôvodu profesionálneho prístupu k zákazníkovi a spôsobu práce,ktorá na prvé miesto stavia práve zákazníka.
V svete realít sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť realitný maklér nie je len práca. Je to životný štýl, nastavenie a presvedčenie.
Každý obchod, ktorému sa venujem má svoj vlasný príbeh. S každým mojim klientom si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil jeho myšlienky, potreby a očakávania.
Teším sa, že ma práca s realitami posunie v živote ďalej do inej - zaujímavej oblasti a odmenou za úsilie bude veľa spokojných zákazníkov."

Zobraziť všetky ponuky
Ľuboš  Kanás

Ľuboš Kanás

Video maker

+421 902 618 904

kanas@time4dreams.sk

Je to už pár rokov čo som sníval o tom, že moje videá a fotky budú pomáhať ľuďom v živote aj v ich biznise. Dnes mám za sebou veľa úspešných spoluprác a aj tá s Time4dreams je v mojom osobnom rebríčku vysoko. Prostredníctvom svojich videí sa budem snažiť ukázať Vám vašu investíciu do bývania či podnikania tak aby som Vám uľahčil výber a tým ušetril drahocenný čas.

Zobraziť všetky ponuky
Marcel  Hatala

Marcel Hatala

Broker pre okres Banská Bystrica

+421 948 618 886

hatala@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Zuzana Švajdova Kováčová

Zuzana Švajdova Kováčová

Broker pre okres Nové Zámky

+421 905 834 103

svajdova@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Viktor  Výboch

Viktor Výboch

Broker pre okres Zvolen

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutsch

+421 917 473 487

vyboch@time4dreams.sk

Ahoj, volám sa Viktor a 4 roky pôsobím ako maklér. Práca s ľuďmi ma nesmierne baví, som komunikatívny, vždy pozitívne naladený a veľmi rád Vám pomôžem splniť si svoj sen o bývaní.

Zobraziť všetky ponuky
Michal  Špekker

Michal Špekker

Broker Bratislava a okolie

+421 911 100 131

spekker@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky