Time4dreams s.r.o. - Náš tím

Tím našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Matúš Vesel

Matúš Vesel

Maklér okres Banská Bystrica

+421 918 786 416

vesel@time4dreams.sk

Pre klienta, ktorý plánuje svoje nové bývanie, je veľmi dôležité aby mal pri sebe človeka, na ktorého sa vie vo všetkom spoľahnúť a plne mu dôveruje ako pri kúpe tak aj pri predaji nehnuteľnosti.

Ja ako človek, ktorý aktívne rieši aj hypotekárne úvery a poistenie, veci, ktoré sú veľmi často súčasťou pri predaji alebo kúpe nového bývania, viem pomôcť od výberu nehnuteľnosti, cez právne služby až po zabezpečenie financovania. Pre bežných ľudí zložité veci, ktoré im vďaka odbornosti a profesionálnemu prístupu zjednodušia život.

Zobraziť všetky ponuky
Henrich Čerňan

Henrich Čerňan

Broker pre Nitru, Sered, Galantu

I speak english

+421 902 601 903

cernan@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Mgr. Petra Bachratá

Mgr. Petra Bachratá

Maklér okres Bratislava

I speak english

+421 907 543 496

bachrata@time4dreams.sk

Volám sa Petra a svet realít ma vždy priťahoval. Z rôznych dôvodov, ale ten hlavný je asi to, že reality úzko súviasia s ľuďmi, ktorí si prostredníctvom kúpy či predaja bytov a domov, plnia svoje sny o bývaní. Sprevádzam ľudí v období, keď sa rozhodnú predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a pomáham im vybaviť všetky náležitosti, v ktorých neraz nevedia dobre chodiť. Ponúkam im bezpečie v dôležitom obchode, ktorý mnohí z nich podstúpia možno iba raz za život. Veľakrát je totiž pre nich kúpa ich prvého domu alebo predaj bytu, v ktorom prežili najkrajšie roky života, stresujúca a plná emócií. Väčšinou to všetko zvládneme a keď vidím, že sú klienti spokojní s mojou prácou a že som im v období, kedy robia vari tú najväčšiu zmenu vo svojom živote, pomohla, mám dobrý pocit. Práca s ľuďmi nie je ľahká a nie každý ju dokáže robiť s láskou a porozumením. Ja sa o to snažím. Viete, čo bolo pre mňa najväčšou školou v komunikácii s ľuďmi? Som presvedčená, že dlhé roky, počas ktorých sa pohybujem v médiách ako redaktorka, autorka a novinárka. To Vás jednoducho vycvičí. Ak máte pocit, že by som Vám mohla pomôcť, budem rada, ak sa mi ozvete. Verím, že všetko vyriešime tak, aby ste si po našej spolupráci povedali, že to stálo za to.

Zobraziť všetky ponuky
Ing. Filip Valentíni

Ing. Filip Valentíni

Maklér okres Nitra

I speak english

+421 918 497 500

valentini@time4dreams.sk

Spojenie vedomostí získaných na univerzite s ekonomickým zameraním, skúseností získaných viacročnou praxou v bankovníctve a odbornosti mojich spolupracovníkov Vám zabezpečí dokonalý zážitok z predaja alebo kúpy Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Môj jediný sen je splniť ten Váš !

Zobraziť všetky ponuky
Veronika  Brucháčová

Veronika Brucháčová

broker pre okres Banská Bystrica

+421 940 744 154

bruchacova@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Ing. Igor Marček

Ing. Igor Marček

Maklér okres Bratislava

I speak englishIch spreche deutsch

+421 918 701 910

marcek@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Patrik  Bojda

Patrik Bojda

Majiteľ firmy/maklér

+421 901 790 004

bojda@time4dreams.sk

Ahoj, volám sa Patrik a už od osemnástich rokov pracujem s ľuďmi. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred niekoľkými rokmi ma zlákal svet realít, a tak som si povedal, že si splním sen a založil som realitnú spoločnosť. Nie som však iba majiteľom firmy, ale od začiatku sa venujem aj práci makléra. Priznám sa, stalo sa to mojim koníčkom. Od začiatku som vedel, kam má firma smerovať, preto som sa rozhodol rozšíriť pôsobenie na celé Slovensko. Myslím, že sa mi to darí a ľudia sú spokojní. Ak si myslíš, že ti môžem pomôcť splniť si sen o bývaní, budem rád, ak sa mi ozveš. A ak to čítaš TY, ktorý si podobne dravý ako ja, daj mi o sebe vedieť, a možno spolu rozbehneme ďalší kút našej krásnej krajiny.

Zobraziť všetky ponuky
Róbert Šimon

Róbert Šimon

Maklér okres Topoľčany

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 915 151 324

simon@time4dreams.sk

"Práca s ľudmi ma spája už od strednej školy. Vždy mi záležalo hlavne na tom, aby boli moji zákazníci maximálne spokojní.
Práca v TIME4DREAMS ma oslovila z dôvodu profesionálneho prístupu k zákazníkovi a spôsobu práce,ktorá na prvé miesto stavia práve zákazníka.
V svete realít sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť realitný maklér nie je len práca. Je to životný štýl, nastavenie a presvedčenie.
Každý obchod, ktorému sa venujem má svoj vlasný príbeh. S každým mojim klientom si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil jeho myšlienky, potreby a očakávania.
Teším sa, že ma práca s realitami posunie v živote ďalej do inej - zaujímavej oblasti a odmenou za úsilie bude veľa spokojných zákazníkov."

Zobraziť všetky ponuky
Ľuboš  Kanás

Ľuboš Kanás

Video maker

+421 902 618 904

kanas@time4dreams.sk

Je to už pár rokov čo som sníval o tom, že moje videá a fotky budú pomáhať ľuďom v živote aj v ich biznise. Dnes mám za sebou veľa úspešných spoluprác a aj tá s Time4dreams je v mojom osobnom rebríčku vysoko. Prostredníctvom svojich videí sa budem snažiť ukázať Vám vašu investíciu do bývania či podnikania tak aby som Vám uľahčil výber a tým ušetril drahocenný čas.

Zobraziť všetky ponuky
Lenka Bednáriková

Lenka Bednáriková

broker Banská Bystrica

+421 944 230 134

bednarikova@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky
Marek Vaško

Marek Vaško

spoluzakladateľ firmy/maklér

+421 902 890 004

vasko@time4dreams.sk

Zobraziť všetky ponuky