Bezplatné ocenenie Čo dokážeme
Kto to rozbehol?

Kto to rozbehol?

Konateľom spoločnosti Time 4 Dreams je Patrik Bojda, ktorý sa svojim prístupom a energiou dokázal na realitnom trhu rýchlo uplatniť a chytiť to za ten správny koniec. V roku 2016 stavil na moderné technológie – kamery, drony, matterport, aby vedel ponúknuť predávajúcim viac.

Už v roku 2016 v inzeráty Time 4 Dreams obsahovali virtuálne obhliadky, kvalitné fotky, pôdorysy, videoprezentácie. Patrik dokáže vizuálny obsah výborne umiestniť aj na sociálne siete, kde má on, ako realitný maklér, tisícky sledovateľov. Jeho povestná charizma, prirodzený prístup a, samozrejme, odborné znalosti sú lákadlami nielen pre predávajúcich a kupujúcich, ale aj pre spolupracovníkov.
Darí sa nám rásť

Tím Time 4 Dreams sa v priebehu piatich rokov rozšíril o 20 posíl. Patrik Bojda začal v Nitre a postupne prilákal do realitnej oblasti aj ďalších úspešných maklérov z viacerých slovenských miest, ktorí teraz spolupracujú s realitnou kanceláriou Time 4 Dreams, aby mohla služby garantovať aj v iných kútoch Slovenska.

Pôsobnosť sa rozšírila o Martin, Bratislavu, Banskú Bystricu, Poprad, Malacky, Nové Zámky i Komárno. Makléri zastrešujú okolité regióny, dokonca i nehnuteľnosti v susednom Maďarsku.

Dari sa nam rastPopri práci stíhame aj zábavu

Priznáme sa, nie je u nás všetko iba o práci. Vzťahy prerástli do priateľstiev. Spájame príjemné s užitočným a budujeme si vzťahy na výletoch, akciách a chatách, kde preberáme nielen pracovné záležitosti, ale utužujeme atmosféru aj neformálnymi debatami, športom, súťažami a inými aktivitami

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Sme viac ako realitná kancelária

Realitná kancelária Time4Dreams je aktívnym členom Združenia realitných kancelárií Slovenska, ktoré prevádzkuje férový realitný portál ZoznamRealit.Sk. Riadime sa etickým kódexom ZRKS a zúčastňujeme sa školení a konferencií, aby sme boli ešte lepší.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.