Bezplatné ocenenie Čo dokážeme

S videom predávame rýchlejšie a za vyššie ceny. Prečo?

1

Inzerát s videom na internete púta pozornosť

2

Efektívnejšia propagácia na sociálnych sieťach

3

Profesionálny vzhľad inzerátu na realitných portáloch

4

Kupujúci majú reálnejší obraz o nehnuteľnosti

5

Na obhliadky chodia iba vážni záujemcovia

Virtuálne prehliadky

Vďaka technológii Matterport kupujúci získa v inzeráte takmer reálnu predstavu o tom, ako nehnuteľnosť vyzerá, aký má pôdorys a ako je členená. Nemusíme strácať čas obhliadkami, tie vhodné nehnuteľnosti si záujemcovia vyfiltrujú cez 3D obhliadky a naživo si idú pozrieť iba vhodné ponuky.
Home staging

Home staging je príprava nehnuteľnosti na predaj na realitnom trhu. Cieľom tejto služby je premeniť byt či dom na vizuálne príťažlivý, vďaka čomu sa predá rýchlejšie a za vyššiu cenu.

Home staging je oveľa viac než len upratovanie, odstránenie nepotrebných prvkov a reorganizácia. Je to marketingová stratégia, ktorá využíva techniky, ktoré príbytok na prvý pohľad zatraktívnia a pomôžu vyvolať pozitívny prvý dojem.
Interiérový dizajn

Plánujete stavbu domu alebo nový interiér? Ak chcete mať lepšou predstavu o výsledku, nechajte si vypracovať profesionálnu vizualizáciu, ktorá vám pomôže procesy lepšie naplánovať, nadizajnovať priestor a uchopiť vzťahy medzi miestnosťami.

Vizualizácia značne uľahčuje rozhodovanie súvisiace s interiérom. Vytvárame jedinečné 3D grafické návrhy interiérov a interiérový dizajn rodinných domov i bytov, zaoberáme sa grafickou vizualizáciou exteriéru pozemkov a záhrad. Pracujeme s moderným 3D softvérom, vďaka ktorému vám dokážeme presne ukázať ako bude vyzerať každá miestnosť vášho domu.

Kontaktujte nás vyplnením formuláru

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.