Bezplatné ocenenie Čo dokážeme

HĽADÁME možno práve TEBA - PRIDAJ SA K NÁM, v každom kúte SLOVENSKA

Naši makléri pobočky Time4dreams pobočka Nitra - Centrála, Nitra

Lucia Šumichrastová

Lucia Šumichrastová

Broker pre okres Nitra a široké okolie


Ahojte, študovala som síce Veterinu, ale práca s ľudmi je to čo ma baví a napĺňa. Preto som sa rozhodla, že chcem byť súčasťou time4dreams. Verím, že spolu nájdeme kľúče od VÁŠHO VYSNÍVANÉHO DOMOVA. Teším sa na našu spoluprácu, tak neváhajte a kontaktujte ma. Kúpiť nehnuteľnosť v dnešnej dobe je veľká zodpovednosť, nezabúdajte, že som tu pre Vás kedykoľvek a môžte sa na mna obrátiť s rôznymi otazkami.

Zobraziť 0 ponúk

Martin Palatický

Martin Palatický

Broker pre okres Nitra a široké okolie

I speak english

Krásny deň, volám sa Martin a už od svojich šestnástich rokov pracujem s ľuďmi. Moja práca bola vždy v oblasti gastronómie a obchodu, kde som aj začal pred siedmimi rokmi podnikať. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred rokom ma zlákal svet realít a pred nedávnom som sa rozhodol, že sa mu začnem na plno venovať. Milujem nové výzvy a každý kto ma pozná vie, že svoju prácu robím s precíznosťou, rešpektom a jednám proklientsky. Ak si myslíš, že si to práve ty komu splním sen o bývaní, tak ma neváhaj kontaktovať. Ako realitný maklér pôsobím v Nitrianskom kraji.

Zobraziť 11 ponúk

Mgr. Natália Belanská

Mgr. Natália Belanská

Broker pre okres Nitra a okolie

I speak english

Zobraziť 8 ponúk

Patrik  Bojda

Patrik Bojda

Majiteľ firmy/maklér


Ahoj, volám sa Patrik a už od osemnástich rokov pracujem s ľuďmi. Je to práca, ktorá ma napĺňa a baví. Pred niekoľkými rokmi ma zlákal svet realít, a tak som si povedal, že si splním sen a založil som realitnú spoločnosť. Nie som však iba majiteľom firmy, ale od začiatku sa venujem aj práci makléra. Priznám sa, stalo sa to mojim koníčkom. Od začiatku som vedel, kam má firma smerovať, preto som sa rozhodol rozšíriť pôsobenie na celé Slovensko. Myslím, že sa mi to darí a ľudia sú spokojní. Ak si myslíš, že ti môžem pomôcť splniť si sen o bývaní, budem rád, ak sa mi ozveš. A ak to čítaš TY, ktorý si podobne dravý ako ja, daj mi o sebe vedieť, a možno spolu rozbehneme ďalší kút našej krásnej krajiny.

Zobraziť 56 ponúk

Veronika Maťková

Veronika Maťková

Broker Finacie a Reality Martin a okolie

hovorím po slovenskyI speak english

Dobrý deň moje meno je Veronika a môžem byť Vaša osobná maklérka. Som bývala letuška, ktorú po návrate na Slovensko zlákal svet FINANCIÍ (hypotéky, investície, poistenie ...) a ako obchodníčka som začala riešiť aj REALITY (byty, domy, pozemky), nakoľko mi dáva zmysel vyriešiť mojim klientom kompletné portfólio
od A po Z. Pochádzam z krásneho mesta Martin, no moje pôsobenie je celé západné a stredné Slovensko. Teším sa na spoluprácu s VAMI.

Zobraziť 9 ponúk

Sylvia Gálová

Sylvia Gálová

Maklér okres Nitra


Zobraziť 12 ponúk

Makléri ostatných pobočiek

Romana Videlková

Romana Videlková

Broker pre okres Zvolen, Detva, Lučenec a široké okolie


Zobraziť 5 ponúk

Kristína  Smoláková

Kristína Smoláková

Broker Myjava, Senica, Záhorie a široké okolie


Zobraziť 2 ponuky

Stanislava Klúčovská

Stanislava Klúčovská

Broker pre okres Hlohovec a okolie


Dobrý deň, volám sa Stanislava Klúčovská a som rada,že ma touto cestou spoznávate. Pred niekoľkými rokmi som pracovala v kozmetickom salóne a táto práca ma bavila, pretože som bola v kontakte so zákazníčkami. Po rodičovskej dovolenke som rozmýšlala,akej práci by som sa začala venovať,ktorá by ma bavila a dostala som ponuku od Patrika Bojdu pracovať v realitnej spoločnosti Time4dreams.Ďakujem mu za túto ponuku a som rada,že tu môžem pracovať.
Aj keď práca v kozmetickom salóne a v realitnej spoločnosti sú rozličné,jedno majú spoločné a to,že mi záleží na tom aby bol klient spokojný s mojou prácou a ja budem rada,keď si ma vyberiete za svoju maklérku.

Zobraziť 4 ponuky

Ďalší

Ponuky nehnuteľností pobočky Time4dreams pobočka Nitra - Centrála, Nitra

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.